Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Тренінги

ВСТИГАТИ БІЛЬШЕ: 11 ПРАВИЛ ПО ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПРОДУКТИВНОСТІ

Чи маєте Ви план на день? А скільки пунктів з нього Ви зазвичай виконуєте? Чи встигаєте справлятися з усіма поставленими завданнями, нормально харчуватися та відпочивати? Чи вистачає у Вас часу на рідних і близьких? Ми розкриємо Вам 11 основних правил по тайм-менеджменту та продуктивності та навчимо Вас, працювати ефективно, не відволікатися на соціальні мережі і раціонально організувати робочий час та дозвілля.

МИСТЕЦТВО СПІЛКУВАННЯ: НАВИЧКИ АСЕРТИВНОЇ ПОВЕДІНКИ ТА ЕФЕКТИВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ

Спілкування - це те, на що ми витрачаємо найбільше часу в житті. І будь-то повсякденне спілкування, спілкування з друзями або малознайомими людьми, протилежною статтю, спілкування в професійній сфері ... у одних це виходить легко, для інших є складністю. Останнє - можна змінити, попрацювавши над собою. На курсі Вам підкажуть - як. Вас навчать спілкуватися ефективно. А це значить, бути завжди впевненим у собі і своїх словах. Уміло доносити думки, логічно вибудовувати аргументи, в результаті - бути почутим.


Тренер

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018. Соболєва-Терещенко Олена Анатоліївна, тренер Соболєва-Терещенко Олена Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка.