Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Тренінг для тренерів з управління людськими ресурсами для підтримки службовців в об'єднаних громадах

22 – 23 жовтня 2018 року відбувся тренінг тренерів «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами (HRM) в органах місцевого самоврядування».

Тренінг тренерів проведено в рамках партнерства НАДС, Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, Ради Європи та Програми «U-LEAD з Європою», що об'єднали зусилля для вдосконалення професійного навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування в об'єднаних територіальних громадах.


Тренінг «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами (HRM) в органах місцевого самоврядування»-1. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р.

Протягом двох днів учасники заходу мали можливість розширити свої знання у сфері управління людськими ресурсами шляхом ознайомлення зі стратегічними методами управління людськими ресурсами та впливом на чинну практику управління персоналом проекту нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» у разі його прийняття.


Тренінг «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами (HRM) в органах місцевого самоврядування»-2. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. Тренінг «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами (HRM) в органах місцевого самоврядування»-3. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р.

Крім того, тренінг був зосереджений на питаннях залучення «потрібних» людей з відповідними компетенціями до об’єднаних територіальних громад, мотивації персоналу, збереження знання в організації та професійного розвитку працівників.

Тренінг для тренерів став першим кроком до формування регіонального пулу кваліфікованих тренерів з управління людськими ресурсами щодо майбутніх тренінгових заходів та консультування об'єднаних територіальних громад.


Тренінг «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами (HRM) в органах місцевого самоврядування»-4. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. Тренінг «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами (HRM) в органах місцевого самоврядування»-5. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р.