Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

«Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування»

29 листопада 2018 року на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Рада Європи завершила пілотування новітньої навчальної програми з управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування України. Сертифікати офіційного зразка про підвищення кваліфікації за програмою тематичного короткострокового семінару «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування» отримали представники об'єднаних територіальних громад.


Тренінг «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування»-1. Тренінг «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування»-2.

Метою навчання було формування компетентностей керівництва та фахівців з управління персоналом щодо результативного та ефективного управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування, включаючи здійснення набору і відбору на службу в ОМС, розвиток професійної компетентності службовців, їх мотивацію, планування службової діяльності та оцінку її результатів, впровадження етичних стандартів та запобігання конфліктам. В ході навчання також були досліджені типові проблеми та виклики, які стоять перед органами місцевого самоврядування в сфері кадрової роботи та управління персоналом, а учасники навчання отримали консультативну підтримку у вирішенні свої питань від тренерів Ради Європи.


Тренінг «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування»-3. Тренінг «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування»-4.

Курс семінару, розрахований на 72 години, базувався на поєднанні аудиторної та самостійної роботи і контрольно-оцінювальних заходів та був розроблений фахівцями Програми Ради Європи «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування в Україні». Зміст і тематика занять була узгоджена з Національним агентством України з питань державної служби.