Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації.
Тренінгові програми підвищення кваліфікації фахівців з питань реформ.

26 та 27 січня на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування продовжили навчання фахівці з питань реформ – генеральні директори, державні експерти директоратів.

Тренінгова програма включала в себе розгляд таких питань:

– управління змінами в урядових структурах;

– особливості комунікацій на державній службі;

– боротьба з корупцією;

– розроблення політики;

– формування альтернативних підходів до рішення проблем;

– варіанти політики;

– критерії порівняння та стратегії вибору;

– моніторинг та оцінювання політики;

– інструменти політики.

Кваліфіковані тренери допомагали моделювати ситуації, знаходити варіанти їх позитивного вирішення, відповідали на численні питання, а слухачі – отримали необхідні знання, які допоможуть їм у роботі.


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. Тренінги за програмами підвищення кваліфікації фахівців з питань реформ-31. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. Тренінги за програмами підвищення кваліфікації фахівців з питань реформ-32. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. Тренінги за програмами підвищення кваліфікації фахівців з питань реформ-33. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. Тренінги за програмами підвищення кваліфікації фахівців з питань реформ-34. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. Тренінги за програмами підвищення кваліфікації фахівців з питань реформ-35. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. Тренінги за програмами підвищення кваліфікації фахівців з питань реформ-36.