Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Навчання за тренінговою програмою
«Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління»

04 вересня 2017 року у відділенні Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування (смт. Козин, вул. Солов’яненка, 308) розпочалось навчання державних службовців вищого корпусу державної служби за тренінговою програмою «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління», яке відкрив Голова Національного агентства України з питань державної служби Ващенко К.О.


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Тренінговая програма «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління», Голова НАДС Ващенко К.О. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Тренінговая програма «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління»-1, Голова НАДС Ващенко К.О. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Тренінговая програма «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління»-1

Програма складається з п’яти модулів, три з яких розпочато у перший день навчання. Заняття проводяться у формі тренінгів, тематичних дискусій, практикумів з елементами тренінгу, ділової гри.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. «Лідерство та ефективне управління», Акулов-Муратов В.В. Зокрема, під час навчання за модулем «Лідерство та ефективне управління», який провів Акулов-Муратов Владислав Вікторович, кандидат наук з державного управління, експерт, були розглянуті актуальні питання щодо вимог до сучасного лідерства, лідерського потенціалу як чинника ефективного управління на державній службі.Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. «Лідерство та ефективна комунікація», Поспєлова Т.В. Питання мистецтва ведення перемовин та етики переговорів, дієвої комунікації та взаємодії зі ЗМІ були розкриті Поспєловою Тетяною Вадимівною, доктором наук з державного управління, професором кафедри управління Київського університету ім. Бориса Грінченка під час вивчення модулю «Лідерство та ефективна комунікація».Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. «Лідерство та управління персоналом», Халецька А.А. Халецькою Аліною Анатоліївною, доктором наук з державного управління, професором, професором кафедри суспільного врядування Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, розкрито сучасні моделі та методи управління персоналом, питання корпоративної культури та організаційної ефективності у державному органі під час вивчення модулю «Лідерство та управління персоналом».

⇒