Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Продовжується навчання за тренінговою програмою
«Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління»

У відділенні Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування (смт. Козин, вул. Солов’яненка, 308) продовжується навчання державних службовців вищого корпусу державної служби за тренінговою програмою «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління».

5 і 6 вересня розпочато навчання за двома новими модулями, які були проведені у формі тренінгів та практикумів з елементами тренінгу.


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Тренінговая програма «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління», лекція, Марутян Р.Р. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. «Європейська та євроатлантична інтеграція. Національна політика у сфері безпеки і оборони», лекція, Марутян Р.Р.

Зокрема, 5 вересня модуль «Європейська та євроатлантична інтеграція. Національна політика у сфері безпеки і оборони» провела Марутян Рена Рубенівна, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою Національної академії державного управління при Президентові України. Під час навчання були розглянуті окремі питання відносин України з ЄС та співпраці з НАТО, а також питання національної безпеки і оборони у внутрішньо- та зовнішньополітичних сферах.


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Тренінговая програма «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління», лекція, Тертичка В.В. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. «Лідерство та стратегічне управління державним органом», лекція, Тертичка В.В.

6 вересня під час навчання за модулем «Лідерство та стратегічне управління державним органом», який провів Тертичка Валерій Володимирович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри суспільного врядування Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, були розглянуті актуальні питання стратегії і реформування державного управління, управління змінами, технологій стратегічного управління та прийняття ефективних управлінських рішень.