Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Oдноденний навчальний семінар для державних секретарів міністерств

З метою обговорення питань підготовки до реформ міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування 02 вересня 2017 року проведено одноденний навчальний семінар для державних секретарів міністерств, який відкрили Голова Національного агентства України з питань державної служби Ващенко К.О. та Міністр Кабінету Міністрів України Саєнко О.С.

У семінарі взяли участь Державний секретар Кабінету Міністрів України Бондаренко В.В., заступники Державного секретаря Кабінету Міністрів України, державні секретарі міністерств, представники інститутів громадянського суспільства та експерти.

Під час проведення навчання були обговорені питання, пов’язані з реформуванням центральних органів виконавчої влади та утворенням директоратів міністерств та генеральних департаментів центральних органів виконавчої влади, а саме: підготовка положень, вимоги до фахівців з питань реформ та особливості проведення конкурсів і діяльності конкурсних комісій.

Також проведено дискусію щодо порядку прийняття урядових рішень, аналізу і формування політики та окремих питань діяльності директоратів.


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Одноденний навчальний семінар для державних секретарів міністерств, Голова НАДС Ващенко К.О., Міністр Кабінету Міністрів України Саєнко О.С. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Одноденний навчальний семінар для державних секретарів міністерств-1, Голова НАДС Ващенко К.О., Міністр Кабінету Міністрів України Саєнко О.С.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Одноденний навчальний семінар для державних секретарів міністерств-2. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Одноденний навчальний семінар для державних секретарів міністерств-3.