Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

«Документи як форма писемного публічного мовлення»

З 27 по 29 травня 2019 року проходило навчання для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з курсу «Документи як форма писемного публічного мовлення», зорганізоване управлінням навчання державній мові.

Цей курс покликаний навчити слухачів правильно оформлювати документи, оскільки останні є візитівкою, складником іміджу публічного службовця. Підготовлений і оформлений належним чином документ не лише впливає на характер діяльності та її результати, а й також є свідченням ділової культури виконавця.

Протягом трьох днів слухачі знайомилися з нормативно-правовою базою щодо оформлення основних реквізитів, удосконалили власні вміння в написанні організаційно- розпорядчої документації, отримали систематичні знання про особливості офіційно-ділового стилю, розвинули загальну культуру усного та писемного публічного мовлення. Лекції в поєднанні з практичними заняттями дали змогу всім окрім здобуття нових знань ще й познайомитися з новими людьми, отримати позитивні емоції та враження.


УКРАЇНСЬКА ШКОЛА УРЯДУВАННЯ, 2019р. «Документи як форма писемного публічного мовлення»-1