Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

«Порядок проведення конкурсного відбору кандидатів на посади фахівців з питань реформ»

19-20 грудня 2018 року Всеукраїнським центром підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування на базі Національного агентства України з питань державної служби проведено очну екзаменаційну сесію у рамках спеціалізованого короткострокового навчального курсу для державних службовців, які є членами конкурсних комісій для відбору кандидатів на посади фахівців, «Порядок проведення конкурсного відбору кандидатів на посади фахівців з питань реформ».


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. «Порядок проведення конкурсного відбору кандидатів на посади фахівців з питань реформ»-1

З вітальним словом до учасників звернувся перший заступник Голови НАДС Купрій В.О., який зазначив про важливість зазначеного навчального курсу для оволодіння методологією оцінювання кандидатів на посади фахівців з питань реформ.


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. «Порядок проведення конкурсного відбору кандидатів на посади фахівців з питань реформ»-2

Участь в очній екзаменаційній сесії приймали члени конкурсних комісій міністерств, Національного агентства України з питань державної служби і Державного агентства з питань електронного урядування України.

Під час очного навчання було проведено тестування,оцінювання усного ситуаційного завдання та результатів співбесіди на підставі переглянутого відеозапису.