Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Засідання колегії Національного агентства України з питань державної служби

22 лютого 2018 року Юрченко В.В., директор Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування взяв участь у засіданні колегії Національного агентства України з питань державної служби, на якому виступив зі звітом про результати діяльності ВЦПК у 2017 році.

Володимир Володимирович не лише наголосив на здобутках і досягненнях очолюваного ним підрозділу, звітуючи про підвищення кваліфікації 6004 осіб за напрямами підготовки, розвиток кадрового потенціалу, а й окреслив перспективи подальшого реформування та розвитку ВЦПК, упровадження інноваційних підходів у всіх сферах діяльності, розроблення і використання сучасної ефективної моделі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, розвиток електронного освітнього врядування.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Засідання колегії Національного агентства України з питань державної служби Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Засідання колегії Національного агентства України з питань державної служби-1


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Засідання колегії Національного агентства України з питань державної служби-2 Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Засідання колегії Національного агентства України з питань державної служби-3


Засідання колегії НАДС. Публічний звіт Голови НАДС про роботу у 2017 році та Стратегічний план діяльності НАДС на 2018 – 2020 роки.