Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Проект MATRA «Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні»

З 11 по 14 вересня 2018 року на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування пройшов перший тренінг для тренерів у рамках навчальної програми проекту МАТРА «Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди. Навчання провели тренери Гаазської академії місцевого самоврядування Ларс Бурема, Ганс Стукарт та експерт проекту Олена Доля.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018. Проект MATRA-1Результатом першого тренінгу стали напрацювання у застосовуванні тренінгових принципів нейронавчання та освіти дорослих, формування презентаційних навиків; встановлення зв'язку між поняттями та змістом доброчесності та належного врядування, визначення основ доброчесності та технологій побудови доброчесності всередині організацій публічного сектору.
Співпраця продовжується, наступний тренінг проекту МАТРА «Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні» відбудеться у листопаді.


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018. Проект MATRA-2 Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018. Проект MATRA-3


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018. Проект MATRA-4 Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018. Проект MATRA-5


⇒