Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Програма «Лідерство в управлінні змінами»

27-28 листопада 2018 року на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у смт. Козин пройшов перший спільний навчальний захід у рамках реалізації Програми «Лідерство в управлінні змінами» з підготовки тренерів у секторі цивільної безпеки.

Програму було розроблено відповідно до положень Меморандуму про співробітництво між Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України, Міністерством внутрішніх справ України і Національним агентством України з питань державної служби.


Програма «Лідерство в управлінні змінами»-1

Перший захід, Тренінг для тренерів, був спрямований на формування та розвиток компетенцій і навичок тренера, планування, підготовку та проведення тренінгу з урахуванням технік навчання дорослих. Навчальний захід провела експерт КМЄС, Радник з питань і прав людини та гендерної рівності, тренер, пані Сарі Раутарінте (Фінляндія).


Програма «Лідерство в управлінні змінами»-2. Тренер, пані Сарі Раутарінте (Фінляндія) Програма «Лідерство в управлінні змінами»-3

Співпраця продовжується, 13 та 14 грудня 2018 року відбудуться наступні тренінги: «Фасилітація як метод залучення до участі» і «Державна служба в Україні».