Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління

16 квітня 2018 року у відділенні Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування розпочалося підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А», за тренінговою програмою «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління».

Відкрила навчання та привітала учасників заступник директора з наукової та навчальної роботи Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Прудиус Л.В.

У перший день навчання було розглянуто модуль «Лідерство і технології управління персоналом».

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. Тренінгова програма «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління»-1. З учасниками працювала тренер Алюшина Н.О., директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі Національного агентства України з питань державної служби, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри державної служби і публічного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. Тренінгова програма «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління»-2 Протягом навчання будуть розглянуті модулі «Ефективні комунікації», «Стратегічне управління» та «Імплементація угоди про асоціацію Україна – ЄС».

До участі залучено фахівців проекту ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (Association4U).