Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

У Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації розпочато III тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

23 жовтня 2017 року у відділенні Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування розпочався ІІI тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс) навчанням учасників Конкурсу за програмою тематичного короткострокового семінару

Номінаціями Конкурсу є:

• "Кращий керівник" (беруть участь державні службовці, посади яких віднесені до категорії "Б";

• "Кращий спеціаліст" (беруть участь державні службовці, посади яких віднесені до категорії "В").

Після проведення третього туру організаційний комітет третього туру Конкурсу шляхом простого голосування буде визначати переможців та лауреатів.

Переможцями у кожній номінації Конкурсу вважаються учасники, які зайняли перше місце, лауреатами - учасники, які зайняли друге, третє та четверте місця.

Переможці Конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломом переможця та грошовою винагородою в сумі 20 тис. гривень.

Лауреати Конкурсу у кожній номінації нагороджуються:

за друге місце - дипломом лауреата та грошовою винагородою в сумі 10 тис. гривень;

за третє та четверте місця - дипломами лауреата та грошовою винагородою в сумі 5 тис. гривень.

У Конкурсі беруть участь 47 учасників – державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади, з них, у номінації «Кращий керівник» - 23 учасника, у номінації «Кращий спеціаліст» - 24.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. III тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», заступник Голови НАДС України Заболотний А.В. Відкрили ІІІ тур Конкурсу та привітали учасників з початком навчання заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Заболотний Андрій Володимирович та заступник директора з наукової та навчальної роботи Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Прудиус Леся Василівна.

Заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Заболотний А.В. розповів учасникам Конкурсу про стан, проблеми та перспективи розвитку державної служби в умовах реформування державного управління.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. III тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Учасники ІІІ туру Конкурсу з 23 по 26 жовтня 2017 року проходять навчання за програмою тематичного короткострокового семінару, яка передбачає розгляд питань модернізації державної служби в умовах реформування державного управління, оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, управління конфліктами, лідерства в державному управлінні, культури мовлення, впровадження смарт - технологій в публічному управлінні, практичних аспектів запобігання та виявлення корупції на державній службі.

Після закінчення навчання в рамках ІІІ туру Конкурсу учасники будуть здійснювати самопрезентацію та захист творчої роботи, за результатами оцінювання яких Оргкомітетом з підготовки та проведення ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» буде визначено переможців та лауреатів Конкурсу.⇒