Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Навчальний візит української делегації за підтримки програми «U-LEAD з Європою»


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. За підтримки програми «U-LEAD з Європою»


Директор Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Володимир Юрченко взяв участь у роботі української делегації в рамках навчального візиту до Німеччиниза підтримки програми «U-LEAD з Європою».

До складу делегації увійшли представники НАДС, Мінрегіону, керівники центрів підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, керівники магістерських програм закладів вищої освіти.

В ході візитучлени делегації провели зустріч з представниками Міністерства фінансів Федеральної Землі Берлін і Берлінської академії публічного адміністрування, метою якої було вивчення досвіду професійного навчання державних службовців у Німеччині.

У зустрічі взяли участь Мартіна Руппін, голова відділу Міністерства фінансів, Франсуаза Лансель, експерт Міністерства фінансів, а також Вольфганг Широкі, Директор Берлінської академії публічного адміністрування і Андрей Шварцвальд, координатор підвищення кваліфікації та міжнародних зав’язків.

Протягом тижня українські фахівці проведуть низку зустрічей з представниками регіональних органів влади Берліну, Потсдаму, закладів професійного навчання державних службовців та ознайомляться з організацію професійного навчання, практикою впровадження навчальних програм.