Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

«Консультація заради довіри» (EUAM)
Тренінг керівників служб управління персоналом органів ДФС

З 13 по 15 березня 2018 року на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування експертами Консультативної місії Європейського Союзу «Консультація заради довіри» (EUAM) проводиться цикл тренінгів для керівників служб управління персоналом органів ДФС.

Директор Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом Тетяна Пажитнова під час відкриття подякувала колегам з Місії за співпрацю щодо вдосконалення моделі управління персоналом. Вона зазначила, що робота кадрових підрозділів з урахуванням нових методів та підходів, успішне впровадження в ДФС кращого міжнародного досвіду у сфері управління людськими ресурсами стане основним стратегічним напрямом роботи кадрових підрозділів органів ДФС у ході здійснення заходів зі структурного і функціонального реформування фіскальної служби.


«Консультація заради довіри» (EUAM). Тренінг керівників служб управління персоналом органів ДФС. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р. «Консультація заради довіри» (EUAM)<br />Тренінг керівників служб управління персоналом органів ДФС-1. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2018р.

Нагадаємо, що у влітку 2017 р. на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Департаментом кадрової політики та роботи з персоналом ДФС за участі провідних експертів місії EUAM проводилися тренінги «Розвиток ефективних навичок відбору. Робота з компетенціями» і «Життєвий цикл HRM. Адаптація. Наставництво у рамках співпраці ДФС та місії EUAM – Консультативної місії Європейського союзу «Консультація заради довіри».

Подальша плідна співпраця ДФС з експертами Консультативної місії Європейського Союзу «Консультація заради довіри» стане важливим кроком на шляху удосконалення та змін у процесах управління персоналом в органах ДФС.