Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

У Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації розпочалося навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Навчання уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції 12 червня 2017 року у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування розпочалося двотижневе навчання уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції (далі – уповноважені) центральних органів виконавчої влади за професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Відкриття навчання з питань запобігання та виявлення корупції. Заболотний А.В. Юрченко В.В. Відкрили навчання директор Центру Володимир Володимирович Юрченко, заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Заболотний Андрій Володимирович і заступник директора з наукової та навчальної роботи Центру Прудиус Леся Василівна, які привітали слухачів у новоутвореному Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Заболотний А.В. розповів уповноваженим центральних органів виконавчої влади про реалізацію принципу доброчесності на державній службі, а також поділився зарубіжним досвідом запобігання та виявлення корупції на державній службі

Продовжив навчання за професійною програмою Лукін Сергій Юрійович, кандидат економічних наук, доцент, директор закладу післядипломної освіти «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» при Київській облдержадміністрації.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Навчання з питань боротьбі з корупцією. Лукін С. Ю. Сергій Юрійович розповів про соціально-політичну сутність корупції в Україні, розкрив питання управління персоналом, як важливого фактору запобігання корупції на державній службі та роль Етичного кодексу державних службовців у сфері запобігання корупції.

Навчання триває...⇒