Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

У Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації завершилось навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції

22 червня 2017 року у Центрі проведено круглий стіл на тему: «Практичні аспекти реалізації антикорупційної стратегії на державній службі», який відкрив директор Центру Володимир Володимирович Юрченко.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Круглий стіл: «Практичні аспекти реалізації антикорупційної стратегії на державній службі»

До участі у засіданні були запрошені представники Національного антикорупційного бюро України (далі – НАБУ), Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) і Міністерства юстиції України (далі – Мін’юст) , а саме: детективи НАБУ – Мельник Р.І. та Крикун-Труш А.В., заступник начальника відділу моніторингу виконання антикорупційних програм НАЗК Верба О.С., директор Департаменту з питань люстрації Мін’юсту Задорожна А.П.

Модератором заходу була Василевська Т.Е. – доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри державної служби та кадрової політики, в.о. завідувача кафедри державної служби та кадрової політики Національної академії державного управління при Президентові України.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. «Практичні аспекти реалізації антикорупційної стратегії на державній службі» Під час круглого столу відбулось жваве обговорення проблем, з якими стикаються уповноважені з питань запобігання та виявлення корупції у своїй роботі.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. «Практичні аспекти реалізації антикорупційної стратегії на державній службі»-1 Обговорюючи необхідність комплексного підходу до вирішення проблемних питань, слухачі вносили конкретні пропозиції щодо налагодження співпраці та зворотного зв’язку уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. «Практичні аспекти реалізації антикорупційної стратегії на державній службі»-2 із центральними органами виконавчої влади, акцентували увагу на визначенні чітких механізмів застосування методології проведення антикорупційної експертизи, а також необхідності визначення єдиного органу, координуючого роботу уповноважених.

За результатами двотижневого навчання було проведено тестування слухачів.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Тестування слухачів за професійною програмою з питань запобігання корупції

23 червня завершилось навчання уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції лекцією про перспективи удосконалення антикорупційної системи України, яку провів Усатий Г.О., кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу Київського університету права Національної академії наук України.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Програма з питань запобігання корупції. Підведення підсумків, директор Центру Юрченко В.В. Після підведення підсумків директор Центру Юрченко В.В. урочисто вручив слухачам свідоцтва про підвищення кваліфікації.