Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

У Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації триває навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції

21 червня 2017 року навчальний процес у Центрі було організовано в форматі тематичних зустрічей з представниками Міністерства внутрішніх справ України, Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції. Слухачі розповіли про проблеми, які потребують законодавчого врегулювання, а також отримали кваліфіковані відповіді на поставлені питання і практичні рекомендації та роз’яснення.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Управління внутрішнього контролю НАБУ. Мельник Р.І. Під час зустрічі з Мельником Русланом Івановичем, кандидатом юридичних наук, доцентом, детективом Управління внутрішнього контролю НАБУ, слухачі ставили багато запитань стосовно застосування законодавчих норм з питань запобігання корупції.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Національне агентство з питань запобігання корупції. Онищук О.Є. Також, слухачі активно обговорювали проблемні питання з представником Національного агентства з питань запобігання корупції – Онищуком Олегом Євгеновичем, керівником Департаменту організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції.


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС. Яременко С.П. Продовжив спілкування зі слухачами у формі тематичної зустрічі Яременко Сергій Петрович, головний спеціаліст відділу запобігання корупції Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС, який відповів на багато запитань слухачів щодо окремих процедур із запобігання та виявлення корупції.
⇒