Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

У Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації триває навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції

20 червня 2017 року у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування продовжується навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Тренінг-практикум. Алюшина Н.О.


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Навчання в формі ділової гри. Алюшина Н.О. Упродовж дня викладачі Алюшина Наталія Олександрівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри державного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України та Акулов-Муратов Владислав Вікторович, кандидат наук з державного управління провели надзвичайно цікаве навчання в формі ділової гри.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Тренінг-практикум. Акулов-Муратов В.В. Слухачі розв’язували окремі ситуаційні завдання, адаптовані до реальних ситуацій у сфері запобігання корупції,


отримували навики аналізувати та розпізнавати важливу інформацію і приймати на її основі рішення.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Навчання в формі ділової гри. Акулов-Муратов В.В.


Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Майбутні державні службовці. Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Майбутні державні службовці-1. Також у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з радістю приймали діток наших викладачів та слухачів, можливо майбутніх державних службовців, однак наше щасливе майбутнє.
⇒