Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

У Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації триває навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції

19 червня 2017 року у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування продовжується двотижневе навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції.

Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Лекція «Особливості здійснення дисциплінарних проваджень на державній службі». Гребениченко Р.В. Другий тиждень навчання розпочався з лекції «Особливості здійснення дисциплінарних проваджень на державній службі та притягнення державних службовців до дисциплінарної відповідальності», яку провів заступник директора Департаменту контролю та взаємодії з органами влади Національного агентства України з питань державної служби Гребениченко Руслан Валентинович.Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації, 2017р. Семінар «Моніторинг та оцінка реалізації антикорупційної стратегії». Лукін С.Ю. Лукін Сергій Юрійович, кандидат економічних наук, доцент, директор закладу післядипломної освіти «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» при Київській облдержадміністрації провів тематичну дискусію і семінар, на яких слухачі активно обговорювали питання моніторингу та оцінки реалізації національної антикорупційної стратегії.
⇒