Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування


Адреса: 03061, Київ-061 вул.Шепелєва, 3-а

Телефон/факс:(044) 455-05-72

 

Бібліотека

Суттєвий внесок для актуалізації навчального процесу та інформаційно-методичного забезпечення слухачів здійснює бібліотека ВЦПК.

Бібліотечні фонди комплектуються літературою відповідно до навчально-тематичних планів за напрямами навчання слухачів з тематики дисциплін, які потрібні для підвищення кваліфікації державних службовців.

На сьогодні фонд бібліотеки забезпечений достатньою кількістю літератури з питань державного управління, державного регулювання економіки, системи оподаткування, менеджменту, адміністрування податків та зборів.

З метою підвищення ефективності навчання та поглиблення знань слухачів оформлено книжкові виставки:

”До 100-річчя запровадження державної служби в Україні”;

”Державна фіскальна служба України: на шляху реформ”;

”Європейська та євроатлантична інтеграція України”.

Створено і постійно поповнюється електронний каталог бібліотеки, картотека газетно-журнальних статей.

В цілях надання можливості самостійної роботи з навчальною літературою відкрито та постійно діє читальний зал.

 

Бібліотека Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування

 

З метою кращого забезпечення навчального процесу, оновлення та розвитку умінь і знань, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності на державній службі, ВЦПК організовано та здійснено випуск наукового часопису ”Теорія і практика підвищення кваліфікації (аспекти державної податкової служби)” та ”Інформаційно-аналітичного бюлетеня”. Відповідно, метою видання нашого часопису і бюлетеня є надання працівникам органів ДФС, розробникам законопроектів, державних програм, науковцям, що розробляють відповідну тематику, науково опрацьованої інформації щодо підстав, джерел і наслідків переваг та недоліків діяльності держави в означеній сфері та аналітичної оцінки можливості й доцільності застосування досвіду зарубіжних країн за умов української соціально-політичної ситуації та культурно-історичних традицій.

Вміщені в часописі матеріали підготовлені фахівцями ВЦПК за результатами досліджень з питань державного управління і податкової політики.

Тематика нашого часопису і бюлетеня розрахована на працівників сфери державної служби, науковців, викладачів вузів, слухачів системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, усіх хто цікавиться актуальними проблемами професіоналізації державної служби.


ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ Офіційне інтернет-представництво
Верховна Рада України
Урядовий портал
НАДС України
ДФС України
Міністерство освіти і науки України